Katalognr.: 136
Auksjon: 16.03.2019
ROM, PER(1903-1985): Trær 1964, akvarell. 20x27 cm., sign. ntv. Dedikasjon: "Til Hjørdis og Per Rinde, med hilsen fra oss i Riksgalleriet."
Solgt for: 200