Katalognr.: 150
Auksjon: 09.12.2017
PECHSTEIN, HERMANN MAX(1881-1955): 2 lithografier med sydlandske motiver. Ark størrelse: 27x33 og 29x36 cm. Sign. nth., uinnrammet.
Solgt for: 3600