Katalognr.: 184
Auksjon: 17.06.2017
Brynestensbøtte utskåret med bl.a. vernesymboler(Svastikke), 16/1700 t. H: 17 cm. Proveniens: Åraksbø - Setesdalen.
Prisantydning: ( 2500 - 3000)
Solgt for: 2100