Katalognr.: 118
Auksjon: 18.03.2017

SINDING, OTTO(1842-1909): Bylandskap 1881, akvarell. 47x63 cm., sign. og dat. Munchen 1881 ntv.

Prisantydning: ( 12000 - 15000)

Solgt for: 10000