Katalognr.: 74
Auksjon: 24.09.2016
COLLETT, FREDRIK(1839-1914): Vinterlandskap med rødt hus 1881, opl(oppklebet på plate). 54x45 cm., sign. nth. Noe krakelert.
Prisantydning: ( 40000 - 45000)
Solgt for: 44000