Katalognr.: 89
Auksjon: 18.06.2016
DOBROWSKY, JOSEF(Polen, 1889-1964): Stilleben 1961, akvarell. 64x50 cm., sign. nth. Rift og tape i kanten.
Prisantydning: ( 6000 - 8000)
Solgt for: 4000