Katalognr.: 89
Auksjon: 18.06.2016

DOBROWSKY, JOSEF(Polen, 1889-1964): Stilleben 1961, akvarell. 64x50 cm., sign. nth. Rift og tape i kanten.

Prisantydning: ( 6000 - 8000)

Solgt for: 4000