Katalognr.: 143
Auksjon: 12.03.2016

SOHLBERG, HARALD(1869-1935): Vinternatt i Rondane, lito. nr. 200. Ark størrelse 69,5x75 cm., trykkmål 52,5x60,5 cm. Signert og datert i platen nth., nummerert med blyant ntv.

Prisantydning: ( 170000 - 200000)

Solgt for: 180000