Katalognr.: 106
Auksjon: 05.09.2015
HELLESEN, THORVALD (1888-1937): Kubistisk komposisjon 1913(23) i sort, tegning/vannfarge på papp. 42x32 cm., sign. og dat. ntv.
Prisantydning: ( 2000 - 25000)
Solgt for: 31000