Katalognr.: 81
Auksjon: 05.09.2015
AUSTUDIN, NICOLAI VON (1847-1925): Fjellandskap 1877, opl. 81x119 cm. Sign. ntv., noe krakelert.
Prisantydning: ( 8000 - 10000)
Solgt for: 5000