Katalognr.: 241
Auksjon: 13.06.2015
Løvekrus med dat. 1704, utskårede løveføtter og løve på lokket. H: 15 cm. Mangler lokkåpner og sprekk i lokket.
Prisantydning: ( 1200 - 1500)