Katalognr.: 137
Auksjon: 13.06.2015
WEIDEMANN, JACOB(1923-2001): Komposisjon 1968, olje på papir. 63x49 cm., sign. nth.
Prisantydning: ( 12000 - 15000)
Solgt for: 10000