Katalognr.: 140
Auksjon: 13.06.2015
WEXELSEN CHRISTIAN(1830-1883): Landskap 1873, opl. 83x125 cm. Sign. og dat. nth.
Prisantydning: ( 15000 - )
Solgt for: 8000