Katalognr.: 234
Auksjon: 14.03.2015
Utskåret og rosemalt hjørneskap, malt av Olav Hansson 1795. Skap utskåret med eierinitialer og dat. 1747. H: 168 cm. Mangler tre lister og låser, noen markhull nederst.
Prisantydning: ( 40000 - 50000)
Solgt for: 30000