Katalognr.: 78
Auksjon: 25.10.2014
ERIKSEN, SIGURD (1884-1976): Sommerlandskap ved havet 1958, opl, 65x81 cm. Fullsign. og datert nth. Utstilt ved Statens Kunstutstilling.
Solgt for: 4000