Katalognr.: 117
Auksjon: 25.10.2014
THORBJØRNSEN, SIMON (1879-1951): Landskap fra Bohuslän 1935, opp, 44x59 cm. Sign. og datert nth. Stedsbestemt på baksiden.
Solgt for: 300