Katalognr.: 312

Slirekniv med pautet slire og rikt utskåret skaft. Ant. av Tov Groven(Vinje 1864-1918). Knivbladet stemplet med TG, liggende hund som skafknopp. L: kniv 18 cm.

Prisantydning: ( 8000 - 10000)

Solgt for: 16000