Katalognr.: 312
Slirekniv med pautet slire og rikt utskåret skaft. Ant. av Tov Groven(Vinje 1864-1918). Knivbladet stemplet med TG, liggende hund som skafknopp. L: kniv 18 cm.
Prisantydning: ( 8000 - 10000)
Solgt for: 16000