Katalognr.: 423
Bjørn Kleppo (1894-1975): Damekniv med graverte sølvbeslag og oppheng. L: kniv 13,5 cm. Oppheng stemplet BK. Mangler nål.
Prisantydning: ( 8000 - 10000)
Solgt for: 12000