Katalognr.: 101

KIHLE, HARALD (1905-1997): Tømmerlasset 1959, eget særtrykk, 53x45 cm. Sign. og datert nth. Tittel nede midt på. Dedikasjon "til vinderen" ntv.

Solgt for: 2000