Katalognr.: 101
KIHLE, HARALD (1905-1997): Tømmerlasset 1959, eget særtrykk, 53x45 cm. Sign. og datert nth. Tittel nede midt på. Dedikasjon "til vinderen" ntv.
Solgt for: 2000