Katalognr.: 145

SINDING, OTTO (1842-1909): Atelier München, opl, 102x134 cm. Sign. ntv. Svake krakeleringer.

Prisantydning: ( 20000 - 25000)

Solgt for: 12000

Klikk pċ bilde for ċ se et stĝrre bilde