Katalognr.: 145
SINDING, OTTO (1842-1909): Atelier München, opl, 102x134 cm. Sign. ntv. Svake krakeleringer.
Prisantydning: ( 20000 - 25000)
Solgt for: 12000
Klikk pċ bilde for ċ se et stĝrre bilde