Katalognr.: 78
LAMMERS, GUSTAV ADOLPH (1802-1878): Portrett 1868 efter Waldmüller, opl limt opp på plate, 46x35 cm. Sign. og datert midt på høyre side.
Prisantydning: ( 6000 - 8000)