Katalognr.: 145
Barneservise dek. m/nisser, best. av: Kanne (H: 11.5 cm.), 2 fløtemugger, sukkerskål, 3+2 kopper og 5 asjetter (D: 10 cm.). Ulike stempler/ustemplet. Kanne mangler lokk. En kopp og asjett m/hakk.