Katalognr.: 136

THAULOW, FRITZ (1847-1906): Gateparti, ant. fra torvet i Montreuil-sur-Mer ca. 1893, opl, 37x44 cm. Sign. nth. Proveniens: Thorolf Holmboe Privat eie

Prisantydning: ( 80000 - 100000)

Solgt for: 70000