Katalognr.: 133
Auksjon: 05.06.2010

Kaffeservise dek. m/krokus, best. av: Kanne, fløtemugge og sukkerkopp (mangler lokk), 4 kopper, 3 skåler og 4 asjetter. Ustemplet. Sukkerkoppen er en annen modell enn kanne og fløtemugge. Noe slitt gulldekor.