Katalognr.: 198
Auksjon: 05.06.2010
Rosemalt kolle med utskårede henker, Telemark 1800 t. D: 21 cm. Mangler et vidjeband og en hank m/skade.
Prisantydning: ( 2000 - 2500)
Solgt for: 1400