Katalognr.: 116
Auksjon: 05.06.2010
VERBOECKHOVEN, EUGENE (1798/99-1881, belgisk): Geiter ved møllehjul 1876, tegning/akvarell, 35x53 cm. Fullsign. og datert ntv.
Prisantydning: ( 60000 - )