Katalognr.: 261
Hengeskap med rosemalt krone og rikt utskåret og rosemalt fylling med eierinitialer og datering 1777. Nedre Telemark, innvendig med skjeoppheng, hyller og skuffer. H: 90 cm. B: 72 cm. Sekundær grønnmaling og tre nye skuffer innvendig. Noen mangler på listverk.
Prisantydning: ( 20000 - 30000)
Solgt for: 14000