46902 Johan Rottenhammer, hvile. Maleri.

466a_8dcde0ac130c42c_med.jpeg
  • 466a_8dcde0ac130c42c_sm.jpeg
  • 466b_8dcde0ac16a5e70_sm.jpeg
  • 466c_8dcde0ac1a3b24b_sm.jpeg
Hans Johan Rottenhammer(1564-1625, Tysk.) Tilskrevet: Hvile på flukten, olje på kobberplate. 23,5x18 cm. Usignert, påskrevet Rottenhammer på baksiden. Noe slitt og litt rep. i kanten. Proveniens: Ephraim Wolff Koritzinsky(1883-1942), lege og kunstsamler i Trondheim. Informasjon er fra Utstillingskatalog fra Trondhjems kunstforening 1932.

    Anslag10 000 - 15 000 SEK
    Buyers Premium (inkl. MVA)25%
    *Droit de Suite gjelder

    Eek Auksjonsforretning

    Kongensgate 31

    3717 Skien

    35588400

    post@eekauksjon.no

    Følg oss

    © Programvare Copyright 2024 Skeleton. Alle rettigheter forbeholdt.