Katalognr.: 116
Auksjon: 15.06.2019
GUTTORMSGAARD, GUTTORM(F. 1938): Mennesker 1979, etsning. 24,5x19,5 cm., sign. nth.
Prisantydning: ( 1000 - 1200)