Katalognr.: 83
Auksjon: 20.10.2018

DITTEN, JOHANNES VON(1848-1924): Fiskevær i vinterlandskap, opl. 44x65 cm., sign. ntv. Noe krakelert/avskallinger, rep.

Prisantydning: ( 3000 - 3500)