Katalognr.: 140
Auksjon: 20.10.2018
WEXELSEN, CHRISTIAN(1830-1883): Landskap med elv, hus og ku. Opl., 35x56 cm. Sign. nth., noe krakelert.
Prisantydning: ( 2500 - 3000)
Solgt for: 3600