Katalognr.: 125
Auksjon: 28.05.2016
TALLBERG, AXEL: "A Parish Councillor" 1894, etsning/radering. 17,5x11 cm., sign. nth.
Prisantydning: ( 300 - 400)
Solgt for: 150