Katalognr.: 189
Auksjon: 12.03.2016
YTHJALL, TERJE( f. 1943): "Til hverdag og/eller fest" 1981/82, håndkolorert etsning 14/15. 39x46 cm. Sign.
Prisantydning: ( 1200 - 1500)