Katalognr.: 260
Auksjon: 12.12.2015
Utskåret og malt hengeskap med eiernavn Bøe, 1800 t. H: 87 cm., B: 62 cm. Noen små skader/mangler.
Prisantydning: ( 3000 - 3500)