Katalognr.: 107
Auksjon: 31.10.2015
FRITZVOLD, REIDAR: Mot fjellene i Bykle, Setesdal -69, opl, 72x91 cm. Sign. og datert ntv.
Prisantydning: ( 12000 - 15000)
Solgt for: 10000