Katalognr.: 101
Auksjon: 13.12.2014
FJELL, KAI (1907-1989): Skogduer -80 (Lysaker mot Filipstadkaia), akvarell, 20x28 cm. Sign. og datert nth. Tittel ntv.
Prisantydning: ( 12000 - 14000)