Katalognr.: 131
Auksjon: 13.12.2014
USIGNERT: Tysk landskap med mennesker og dyr, 17/1800 tallet. Ant. Nord Europeisk kunstner, opl. 60x90 cm. Noe krakelert, fernisert.
Prisantydning: ( 20000 - 30000)
Solgt for: 12000