Katalognr.: 110
Auksjon: 06.09.2014

MONOGRAMERT TR., F.: Abendstimmung (kveldsstemning), Elbe, Dresden 1900, pastell, 30x52 cm. Sign. og datert nth. Tittel og stedsbestemt på baksiden.

Prisantydning: ( 2000 - 2500)

Solgt for: 3200