Katalognr.: 90
Auksjon: 06.09.2014
ABRAHAMSSON, OLA (1883-1980): Skog -23, opp, 38x30 cm. Sign. og datert nth. Liten avskalling ntv.
Prisantydning: ( 1500 - )