Katalognr.: 56

ANDERSSON, HERBERT (1890-1977): Dølehaugen seter, Torpo, Hallingdal 1963, opl, 50x72 cm. Fullsign. og datert nth. Stedsbestemt på baksiden.

Solgt for: 1600