Katalognr.: 96
GAUGUIN, POLA: Skjærgårdsmotiv ang. fra Åsgårdstrand -19, bemalt med stilleben på baksiden, opl, 35x43 cm. Sign. og datert nth.
Prisantydning: ( 3000 - 3500)
Solgt for: 2200