Katalognr.: 128
SOOT, EYOLF (1859-1928): Kvinne i landskap, Brita Undeland, Ulvik i Hardanger 1919, opl, 104x91 cm. Sign. og datert oth, navn og stedsbestemt på baksiden.
Solgt for: 15000