Katalognr.: 140

STORM, HALVARD (1877-1962): 2 raderinger, Kragstøtten på Voksenkollen -25 og Efter Casanova -23, 16x24 cm. og 25x16 cm. Begge sign. og datert nth.

Prisantydning: ( 300 - 400)

Solgt for: 325