Katalognr.: 146

SØRVIG, FREDERIK (1823-1892): Seilbåt ved kysten 1871, gouache, 39x56 cm. Sign. F.S. og datert nth. Noe rest.

Prisantydning: ( 30000 - )

Solgt for: 22000