Katalognr.: 194

SØRENSEN, HENRIK (1882-1962): 2 portretter (bl.a. Åke Bratt 1916), lito. 16x11 cm. og 23x12 cm. Førstnevnte sign. og datert nth. Sistnevnte usign. og m/skade (utenfor selve trykkflaten).