Katalognr.: 131

THORJUSSEN, KJELL (f. 1942): 3 lito.: I den blå timen 1990 (133/190, 30x40 cm.), Sommerfugl -92 (34/210, 15x10 cm.) og Skjærgårdsmotiv (117/200, 4.5x8.5). Alle sign. og datert nth.

Solgt for: 475