Katalognr.: 126

STORM, HALVARD: 4 raderinger: Furu fra Fyresdal, Telemark -33 (69/150, 40x27 cm.), Fra Akershus -39 (64/150, 35x24 cm.), Idyll på Tromøy -32 (91/150, 25x39 cm.) og Furu på Bygdø -31 (14/150, 33x24 cm.). Alle fullsign. og datert nth.