Katalognr.: 124
STORM, HALVARD (1877-1962): 2 raderinger: Ibsens barndomshjem Venstøp ved Skien -32 (53/150, 22x30 cm.) og Parti fra Skien -32 (31/150, 15x23.5 cm.). Begge fullsign. og datert nth.
Solgt for: 425