Katalognr.: 160
Barneservise dek. m/gutt og jente, best. av: kanne (mangler lokk) og fat. Fat m/stempel 1911-35. Kanne ustemplet. L: fat 12 cm. H: kanne 11.5 cm.
Solgt for: 1900