Katalognr.: 77
GRØSTAD, TERJE (1925-2011): 2 tresnitt, Blomar 1986 (prøvetrykk, 16x19 cm.) og Lys dag 1991 (100/175, 12x15 cm.). Begge fullsign. og datert nth.
Solgt for: 750