Katalognr.: 129
Kaffeservise dek. m/blomster best. av: 6 kopper m/skåler, 6+1 asjetter, kanne og fløtesett. Ustemplet/stempel 1911-35. Kanne m/skader, sukkerkopp mangler lokk.